Gdzie kupić?

Infolinia

Zapraszamy do kontaktu:
pon-pią w godz. od 800 do 2000

Aktualności

Zmiany w cennikach wRodzinie od 15.06.2017 r.

Uprzejmie informujemy, że od 15 czerwca 2017 r. będzie obowiązywać nowy Cennik usług prepaid wRodzinie, a w związku z tym także Regulamin i Cennik Oferty promocyjnej „Nowa taryfa wRodzinie”.

Nowa Oferta wynikająca z wejścia w życie Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady nr 531/2012 z dnia 13 czerwca 2012 r. w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii oraz na podstawie Rozporządzenia wykonawczego Komisji Europejskiej nr (UE) 2016/2286 z dnia 15 grudnia 2016 r. ustanawiającego szczegółowe przepisy dotyczące stosowania polityki uczciwego korzystania i metod oceny zrównoważonego charakteru zniesienia dodatkowych opłat z tytułu detalicznych usług roamingu oraz dotyczącego wniosku, jaki ma obowiązek złożyć dostawca usług roamingu na potrzeby tej oceny w związku z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2017/920 z dnia 17 maja 2017 r. zmieniającym rozporządzenie (UE) nr 531/2012 w odniesieniu do przepisów w zakresie hurtowych rynków usług roamingu i z zmianą rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady z dnia 13 czerwca 2012 r. nr 531/2012 (Dz.U. UE L 172/10), z dniem 15 czerwca 2017 r., nastąpi wynikająca ze zmiany przepisów prawa, zmiana cenników i regulaminów promocji roamingowych w zakresie Polityki Uczciwego Korzystania z usług w roamingu na terenie Unii Europejskiej, Norwegii, Islandii w zakresie usług: wykonywanie lub odbieranie połączeń głosowych, wysyłanie lub odbieranie wiadomości SMS („Roaming Regulowany”).

Jednocześnie w Regulaminie i Cenniku Oferty promocyjnej „Nowa taryfa wRodzinie” obniżeniu ulega cena SMS w roamingu międzynarodowym w Strefie 1.

Cenniki dostępne są na Naszej stronie internetowej www.wrodzinie.com.pl w zakładce Oferta > Dokumenty.

Certyfikat Seniora 2017

Operator telefonii komórkowej wRodzinie, otrzymał po raz siódmy Certyfikat Prezesa Urzędu Komunikacji Elektronicznej w kategorii „Senior” na rok 2017.

Sieć wRodzinie dostosowuje swoją ofertę do potrzeb szerokiej grupy odbiorców. Oferujemy doładowania elektroniczne, a także usługę "Wypróbuj zanim kupisz", pozwalającą na przetestowanie usług sieci oraz aparatu telefonicznego bez zobowiązań finansowych.

Czytaj więcej: Certyfikat Seniora 2017

Przypomnienie - rejestracja numeru wRodzinie

Szanowni Użytkownicy!

Przypominamy, że wszystkie niezarejestrowane numery w sieci wRodzinie po 1 lutego 2017 r. mają zawieszoną możliwość świadczenie usług do czasu ich rejestracji. Zachęcamy do osobistej rejestracji numeru w placówkach Poczty Polskiej, punktach partnerskich Cyfrowego Polsatu na terenie całego kraju oraz w Salonie Firmowym Sferii przy ul. Dzielnej 58 w Warszawie. Pełna lista punktów dostępna w załączniku.

Zmiana Regulaminu świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Aero 2 Sp. z o.o. dla Użytkowników wRodzinie od 1 stycznia 2017 r.

Uprzejmie informujemy, że z dniem 1 stycznia 2017 r. zmianie ulega Regulamin świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Aero 2 Sp. z o.o. dla Użytkowników wRodzinie („Regulamin”).

Modyfikacje wynikają bezpośrednio ze zmiany przepisów prawa polegającej na wdrożeniu Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2015/2120 z dnia 25 listopada 2015 r. ustanawiającego środki dotyczące dostępu do otwartego Internetu („Rozporządzenie”) w zakresie regulacji dotyczących neutralności sieci. Zmienione przepisy prawa wymuszają modyfikację treści Regulaminu w § 3 Zakres i warunki świadczenia Usług Telekomunikacyjnych oraz § 9 Odpowiedzialność Operatora. 

Jednocześnie informujemy, iż wymienione zmiany nie wpływają na wysokość cen świadczonych na rzecz Państwa Usług.

Tekst jednolity Regulaminu świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Aero 2 Sp. z o.o. dla Użytkowników wRodzinie, z uwzględnieniem zmian, które wejdą w życie od 1 stycznia 2017 r.

W przypadku braku akceptacji zmian Regulaminu świadczenia Usług Telekomunikacyjnych przez Aero 2 Sp. z o.o. dla Użytkowników wRodzinie, Użytkownikowi przysługuje prawo wypowiedzenia zawartej Umowy związanej ze świadczeniem usług telekomunikacyjnych w terminie do 31 grudnia 2016 r.

Regulamin dostępny również na naszej stronie internetowej www.wrodzinie.com.pl w zakładce Oferta > Dokumenty.

Nowe pakiety internetowe

Od 05.05.2016 wprowadzamy nowe ceny pakietów internetowych.

 

Czytaj więcej: Nowe pakiety internetowe

Zmiany w cennikach wRodzinie

Uprzejmie informujemy, że od 15 czerwca będzie obowiązywać nowy Cennik usług prepaid wRodzinie, a w związku z tym także Regulamin i Cennik Oferty promocyjnej „Nowa taryfa wRodzinie”.

Zmienione zostały strefy i ceny dla usług międzynarodowych oraz usług roamingu międzynarodowego. Cenniki dostępne są na Naszej stronie internetowej www.wrodzinie.com.pl w zakładce Oferta > Dokumenty.

Wybór alternatywnego dostawcy usług roamingowych

Uprzejmie informujemy, że w związku z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego Rady (UE) nr 531/2012 z dnia 13 czerwca 2012 r. w sprawie roamingu w publicznych sieciach łączności ruchomej wewnątrz Unii oraz Rozporządzeniem wykonawczym Komisji (UE) nr 1203/2012 z dnia 14 grudnia 2012 r. w sprawie odrębnej sprzedaży detalicznych usług roamingu regulowanego wewnątrz Unii od dnia 1 lipca 2014 r. Użytkownicy wRodzinie będą mieli możliwość wyboru usług roamingu międzynarodowego świadczonych przez alternatywnych dostawców usług roamingu międzynarodowego.

Czytaj więcej: Wybór alternatywnego dostawcy usług roamingowych

Nowe punkty doładowań wRodzinie

Od stycznia nowe możliwości doładowania konta wRodzinie. Teraz oprócz dotychczasowych sposobów możesz doładować się w kioskach, supermarketach, sieciach handlowych, bankomatach i stacjach benzynowych sprzedających doładowania Plusa. W tych punktach możesz kupić zdrapkę lub kod doładowujący operatora Plus i wprowadzić go zgodnie z instrukcją podaną na kuponie. W punktach sprzedaży umożliwiających doładowanie bez użycia kodu doładowującego możesz poprosić o doładowanie telefonu w sieci Plus i podać swój numer telefonu wRodzinie.

Czytaj więcej: Nowe punkty doładowań wRodzinie